Szkoła Rodzenia- ogłoszenie

0

zachowaj równowagęSzkoła Rodzenia w Grajewie i Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie zapraszają kobiety przed 20 tygodniem ciąży do udziału w ogólnopolskim programie edukacyjnym.
Nasza placówka została wytypowana do przeprowadzenia bezpłatnego programu edukacyjnego dla ciężarnych, którego założeniem jest „Wdrożenie zasad prawidłowego żywienia wśród kobiet w ciąży i matek karmiących i poszerzenie wiedzy o roli aktywności fizycznej dla zachowania zdrowia”.
Program współfinansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy między krajami członkowskimi Unii Europejskiej oraz przez Ministerstwo Zdrowia. Prawidłowe odżywianie i odpowiednia aktywność fizyczna w czasie ciąży wpływają na optymalny rozwój dziecka w okresie płodowym i jego zdrowie po urodzeniu, zapewniają ciężarnej lepsze przygotowanie do porodu, zmniejszają częstość i nasilenie dolegliwości ciążowych oraz umożliwiają szybki powrót do formy po porodzie – odzyskanie właściwej masy ciała i figury w sposób bezpieczny dla matki i dziecka.
W ramach programu przyszłe mamy skorzystają z bezpłatnych porad z zakresu żywienia i aktywności fizycznej w okresie ciąży i karmienia piersią oraz otrzymają materiały edukacyjne (kalendarz, broszura, ulotki, magnesy, planer zakupów) pomocne w codziennej opiece nad matką i dzieckiem.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie ciężarne z okolic i nie tylko

Wszelkie pytania i zapisy prowadzimy pod nr tel 501-495-292

szkolarodzenia

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x