Szlakiem bocianich gniazd

0

We wtorek 23 czerwca 2015r. odbyło się uroczyste otwarcie wystawy połączone z promocją albumu pt. „Powrócisz tu…bociany w gminie Szczuczyn”. Wystawę poprzedziły gry miejskie „Szlakiem bocianich gniazd”, w których udział wzięły przedszkolaki oraz uczniowie lokalnych szkół i uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej. Zarówno gra miejska, jak i wystawa oraz album są efektem wielomiesięcznej pracy grupy młodzieży szkół ponadpodstawowych biorących udział w projekcie Równać Szanse 2014 realizowanym w Bibliotece Miejskiej.

Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie oraz informujemy, że wystawa będzie czynna do końca sierpnia w godzinach pracy Biblioteki Miejskiej.

Wszystkich serdecznie zapraszamy

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress