SZTAB WOŚP PRZY GCK w Grajewie INFORMUJE

0

LICZBA WLONTARIUSZY: 96 (Grajewo, Szczuczyn, Wąsosz, Rajgród). Kwestujemy od 9:00 do 15:00.

O 17:00 rozpocznie się koncert w wykonaniu zespołów oraz solistów GCK w sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury połączony z AUKCJĄ na rzecz WOŚP.

W działania Orkiestry włącza się, jak co roku, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Grajewie, w której 12 stycznia odbędzie się wspaniały koncert uczniów szkoły połączony z AUKCJĄ na rzecz WOŚP.

25 Finał WOŚP! Gramy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Są z nami już: WTZ w Grajewie, Burmistrz Grajewa p. Dariusz Latarowski oraz Zastępca p. Maciej Bednarko, Klub Jagiellonii Białystok, ATAR Sp. z o.o.,

  1. Kazimierz Podlaski, p. Paweł Sierzputowski, firma ABIES KUCZYŃSCY, Centrum Szkoleniowo – Rekreacyjne „KNIEJA”, PHPU „JAREX”, Zakład ciastkarski Halina Cybula, MBP w Grajewie, Piecuch Cafe, MOSiR Grajewo, księgarnia „ALFA” Grajewo, SPÓŁDZIELCZA 1, PSS „Społem”, AZ Foto Studio Adam Zackiewicz, Salon fryzjerski AWANGARDA w Grajewie, p. Janusz Szumowski, Bank Pekao S.A. – fundatorzy gadżetów na AUKCJĘ WOŚP.

CZEKAMY NA WAS!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress