Targi Wędkarskie NA RYBY EŁK 2018 w sercu Mazur!

0

W dniach 19-20 maja w Hali MOSiR w Ełku odbędą się Targi Wędkarskie NA RYBY Ełk 2018 – pierwsze tego typu wydarzenie w północno-wschodniej Polsce, w krainie “tysiąca jezior”.

Targi Wędkarskie NA RYBY EŁK 2018  gwarantują zwiedzającym bezpośredni dostęp do sprzedawców, możliwość zapoznania się z szeroką ofertą rynkową i nowościami, a także oferują zakup sprzętu i akcesoriów dla wędkarzy. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.targinaryby.pl.

Targi NA RYBY EŁK 2018 to atrakcja dla całych rodzin – podczas imprezy zarówno organizator, jak i wystawcy przygotują szereg atrakcji dla najmłodszych. Dzięki temu zarówno goście, jak i wystawcy będą mieli doskonałą okazję do spędzenia rodzinnego weekendu w sercu Mazur. Impreza odbywa się po Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Ełku oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ełk – stolica Mazur

Nieprzypadkowo Targi Na Ryby 2018 odbędą się w Ełku. Jest to atrakcyjny ośrodek turystyczny głównie ze względu na swoje wyjątkowe położenie wśród lasów i jezior. W mieście i okolicach zlokalizowane są piesze i rowerowe szlaki turystyczne. Wśród głównych atrakcji wymienić należy przejazd stuletnią „wąskotorówką”, Muzeum Kolejnictwa, Skansen Pszczelarski z pracownią rzeźby czy Muzeum Kropli Wody zlokalizowane w zabytkowej wieży ciśnień.

————————-

Targi Wędkarskie NA RYBY EŁK 2018

19-20 maja 2018 r., hala MOSiR, ul. Św. M. M. Kolbego 11, 19-300 Ełk

www.targinaryby.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress