„Teatrzyk Kamishibai” w Muzeum Mleka w Grajewie

0

Teatrzyk Kamishibai „Królestwo Matyldy”

Stęsknieni za warsztatami w Muzeum Mleka? Jeśli TAK, to zapraszamy już 7 lipca na pierwsze warsztaty w odmrożonej i niewirtualnej rzeczywistości!

Kamishibai to pomysł na twórczą pracę z tekstem i ilustracją. Zajęcia odbędą się w sali konferencyjnej na I piętrze. Warsztat skierowany jest do najmłodszych dzieci w wieku 7-14 lat. Zaczynamy ostrożnie, tzn. ilość miejsc jest ograniczona i bezwzględnie obowiązują zapisy! Proszę dzwonić pod nr tel. 86 262 10 67.

BARDZO WAŻNE – to warsztat w maseczkach, więc nie zapomnijcie o nich! To wszystko dla naszego wspólnego bezpieczeństwa! Do zobaczenia w Muzeum 😊

Co to jest Kamishibai?

Z jap. kami=papier, shibai=sztuka

Kamishibai to tradycyjna japońska sztuka opowiadania, która ma już wielowiekową tradycję. Podstawowym elementem jest drewniana skrzynka butai, mająca formę rozkładanego teatrzyku. Wewnątrz umieszczone są karty z ilustracjami. Każda karta to kolejny fragment opowieści. Osoba prowadząca przekłada kolejne ilustracje kontunuując jednocześnie narrację.

CTM-MM

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x