Tragiczny wypadek przy pracy w Grajewie

0

Grajewscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy, do którego doszło na terenie zakładu przy ul. Ełckiej. 28-letni mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Wczoraj około godz. 13.40 dyżurny grajewskiej komendy Policji został powiadomiony o wypadku przy pracy, do którego doszło na terenie zakładu przy ul. Ełckiej w Grajewie. Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili, że jeden z pracowników usuwał piasek z pasa transmisyjnego przenośnika taśmowego. W trakcie tej czynności maszyna wciągnęła rękę mężczyzny. 28–letni mieszkaniec Grajewa z obrażeniami dłoni i przedramienia został zabrany karetką pogotowia do szpitala. Po kilku godzinach zmarł. Grajewscy policjanci oraz inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy ustalają okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: http://www.grajewo.policja.gov.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress