Transport darów dla mieszkańców Ukrainy

0
Pierwszy transport z magazynu powiatowego Starostwa Powiatowego w Grajewie do magazynu wojewódzkiego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku już przygotowany!
Starostwo Powiatowe zaadoptowało salę gimnastyczną w Zespole Szkól Nr 1 w Grajewie na magazyn powiatowy aby zbierać tam dary z gmin i miast z terenu powiatu grajewskiego, które mają trafić do mieszkańców Ukrainy.
Wczoraj, przez cały dzień młodzież z Zespołu Szkól Nr 1 w Grajewie i ZS „Strzelec” OSW Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo sortowali i pakowali zgromadzone artykuły w kartony.
Dzisiaj razem ze „Strzelcami”, przedstawicielami Centrum Wolontariatu „Młodzi dla Grajewa”, nauczycielami z Zespołu Szkól Nr 2 w Grajewie oraz pracownikami Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Grajewie przygotowaliśmy kartony z darami do transportu, tj. poukładaliśmy na paletach i zabezpieczyliśmy streczem.
PHU RAJ zapewniło (nieodpłatnie! Za co bardzo dziękuję) nam wózek widłowy – oczywiście razem z kierowcą 😉 , który załadował palety na naczepę.
Natomiast naczepę – chłodnię oraz transport (również nieodpłatnie! Za bardzo dziękuję) zapewnił nam Wójcicki Stanisław, właściciel firmy Transport-Spedycja-Handel Wójcicki Stanisław.
Dziękuję mieszkańcom powiatu grajewskiego za dary.
Dziękuję młodzieży z I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Grajewie, „Strzelcom”, Centrum Wolontariatu „Młodzi dla Grajewa”, nauczycielom z ZS Nr 2, pracownikom Starostwa oraz właścicielom ww. firm za ogrom włożonej pracy i wielkie serca!
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress