Turniej BRD

0

Starostwo Powiatowe w Grajewie informuje, że eliminacje powiatowe Turnieju BRD odbędą się dnia 25 kwietnia 2017 r. (szkoły podstawowe), oraz  26 kwietnia 2017 r. (gimnazja), o godz. 10:00 w Gimnazjum w Radziłowie, ul.  Sportowa 1, 19-213 Radziłów.

Zgłoszenia uczestników w odpowiedniej kategorii:

  • dla szkół podstawowych czteroosobowy zespół (dwie dziewczynki i dwóch chłopców) +  opiekun,
  • dla gimnazjów (trzyosobowy zespół + opiekun) 

​szkoły powinny dokonać do dnia 20 kwietnia 2017 r. (czwartek) do godz. 15.00 przesyłając nazwę szkoły, nazwiska uczniów, daty urodzenia (inne wytyczne zgodnie z Regulaminem) oraz nazwisko opiekuna faxem na nr (86) 273-84-62 albo e-mail: wz@starostwograjewo.pl.

Pełny tekst regulaminu, załączniki i komunikaty znajdują się na stronie http://www.pzm.pl/zo/bialystok/brd/turnieje (na stronie www.bialystok.pzm.pl, w dziale „BRD”, w zakładce „Turnieje”.

Turniej ma charakter wieloetapowy, co oznacza, że zwycięska drużyna jest wyłaniana poprzez eliminacje szkolne, powiatowe oraz Finał wojewódzki, który zakończony jest wręczeniem pucharów oraz atrakcyjnych nagród rzeczowych ufundowanych przez Wojewódzki Komitet Organizacyjny Turniejów BRD w Województwie Podlaskim.

Dodatkowe informacje  można uzyskać pod numerem tel. (86) 273-84-60 (K.Wiśniewski).

Załączniki:

zgłoszenie drużyny (gimnazjum)
zgłoszenie drużyny (szkoła podstawowa)

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress