Turniej Tenisa Stołowego o puchar Dyrektora Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie serdecznie zaprasza dzieci, młodzież, osoby dorosłe do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Dyrektora Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie, który odbędzie się 14 grudnia 2019r. (sobota) o godzinie 10:00 na Hali Sportowej w Szczuczynie (ul. Grunwaldzka 2).

Turniej rozgrywany będzie w 5 kategoriach:

– dziewczęta (szkoła podstawowa)

– chłopcy (szkoła podstawowa)

– dziewczęta (szkoła średnia)

– chłopcy (szkoła średnia)

– osoby dorosłe w kategorii „OPEN”

Informujemy, że czas trwania turnieju uzależniony będzie od liczby zgłoszonych uczestników. Odprawa techniczna połączona z losowaniem odbędzie się w dniu zawodów – pół godziny przed rozpoczęciem rozgrywek.

Zgłoszenia do turnieju:

– dzieci i młodzież u nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach

– osoby dorosłe w kategorii „OPEN” – zapisy w Hali Sportowej w Szczuczynie (ul. Grunwaldzka 2) lub pod numerem telefonu 660186111.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress