„Tydzień z Internetem” w BCK w Szczuczynie

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie przystąpiła do ogólnoeuropejskiej kampanii koordynowanej przez organizację pozarządową All Digital
Tydzień z Internetem”. Koordynatorem polskiej edycji jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wspierana przez liczne grono partnerów.

Organizacje czy osoby, które przystępują do tej akcji biorą udział w spotkaniach, seminariach czy warsztatach, dzięki którym odkrywają potencjał Internetu. Do tej pory
w akcji w całej Europie uczestniczyło już 900 000 osób.
W polskich edycjach „Tygodnia
z Internetem” wzięło udział ponad 2000 bibliotek, szkół, pracowni komputerowych, organizacji pozarządowych czy innych lokalnych instytucji, które zorganizowały spotkania dla blisko 75.000 ludzi.

W dniach 19 – 25 marca 2018r. Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie
w ramach wspomnianej akcji serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe na warsztaty, które ukażą różne oblicza Internetu.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress