Uratowany 23-letni mieszkaniec Grajewa

0

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policyjnego patrolu 23–letni mieszkaniec Grajewa żyje. Mężczyzna usiłował popełnić samobójstwo. Policjanci w ostatniej chwili zapobiegli tragedii. Młody grajewianin jest teraz pod opieką lekarzy.

Dyżurny grajewskiej Policji w miniony wtorek tuż przed północą otrzymał dramatyczne zgłoszenie o tym, że jeden z mieszkańców miasta chce popełnić samobójstwo. Na wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci. Domownicy zbudzeni ze snu nie potrafili powiedzieć, co się dzieje z młodym człowiekiem, o którego zapytali policjanci. Uwagę patrolu zwróciło włączone w łazience światło. Policjanci chcieli sprawdzić, co się dzieje w pomieszczeniu, lecz drzwi były zamknięte od wewnątrz. Przez kratkę wentylacyjną w drzwiach mundurowi zobaczyli mężczyznę z paskiem zaciśniętym na szyi. Natychmiast wybili okienko w drzwiach łazienkowych i weszli do środka. Zastali tam 23–letniego syna właścicielki mieszkania, który nie dawał oznak życia – był nieprzytomny i nie oddychał. Policjanci błyskawicznie zdjęli pętlę i przystąpili do reanimacji mężczyzny. Po chwili 23–latek zaczął oddychać i odzyskał przytomność. Policjanci monitorowali jego funkcje życiowe aż do przyjazdu karetki pogotowia. Funkcjonariusze przekazali niedoszłego samobójcę ratownikom medycznym, którzy zabrali go do szpitala na obserwację. Tylko szybka i zdecydowana reakcja policjantów pozwoliła uniknąć tragedii

Źródło: http://www.policja.gov.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress