Uroczyste otwarcie biura poselskiego M.K. Baszko oraz spotkanie noworoczne PSL- fotoreportaż

1

3 stycznia 2017 r. przy ul. Ełckiej 8B w Grajewie odbyło się oficjalne otwarcie biura poselskiego Mieczysława Kazimierza Baszko.

Wspólnie z gospodarzem uroczystości wstęgę przecinali: Honorowy Prezes ZP PSL w Grajewie – Edmund Borawski, Członek Rady Naczelnej PSL – Wojciech Grochowski, Prezes ZP PSL w Grajewie – Stanisław Szleter, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego – Mieczysław Bagiński, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego- Stefan Krajewski. Placówkę, w której parlamentarzysta będzie spotykał się z mieszkańcami, poświęcił ksiądz prałat Czesław Oleksy.

Poseł na Sejm poinformował jakie ma priorytety i plany, zadeklarował współpracę z samorządowcami oraz tutejszymi organizacjami i instytucjami. Asystentem posła jest pan Michał Zarzecki- Członek ZP PSL.

Kolejnym punktem uroczystości było spotkanie noworoczne Polskiego Stronnictwa Ludowego, które miało miejsce w restauracji „Birawit” w Szczuczynie. Oprócz ww. osób udział w nim wzięli członkowie oraz sympatycy PSL, jak również samorządowcy z terenów powiatu grajewskiego i kolneńskiego.

Udostępnij:

Jeden komentarz

  1. Andrzej Lobrow dnia

    Wszędzie się modlą, przy każdej okazji, obraz Papierza też wystawiają, a PAN BÓG i tak nie słucha pajacy, zapożyczyli ten styl od Boleka, co ciągle ma w klapie Matkę Boską, a ONA zawszej jeździła na osle.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress