Uroczyste wręczenie aktów mianowania dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych powiatu grajewskiego

0

W dniu 26 sierpnia 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Grajewie odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Po złożeniu ślubowania, akty mianowania otrzymali:

  • Emilia Krasińska z Zespołu Szkół im. B. Podedwornego w Niećkowie,
  • Ks. Łukasz Lipiński z Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie,
  • Bogdan Perkowski z Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie,
  • Emilia Zambrzycka z Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie.

Akt mianowania uzyskała również, nieuczestnicząca w spotkaniu, Agata Choynowska z Zespołu Szkół im. ks. J. K. Kluka w Wojewodzinie.

Wręczenia awansów zawodowych dokonali: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld oraz Wicestarosta Grajewski Tomasz Cebeliński. Panowie pogratulowali osiągniętego sukcesu, który jest wynikiem wielu godzin poświęconych ciężkiej i systematycznej pracy. Złożyli także życzenia zdrowia, pomyślności, dalszego samorozwoju, realizacji zamierzeń i planów oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu.

W spotkaniu udział wzięli także: Dyrektor ZS w Niećkowie Bożena Sokołowska, Zastępca dyrektora w ZSS w Grajewie Dorota Jaśkowska i Dyrektor ZS w Grajewie Marcin Bobrowski.

Nad prawidłowym przebiegiem wręczania aktów czuwała Jolanta Jaśkowiak Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Grajewie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress