Uroczystość z okazji Święta Policji

0

W dniu dzisiejszym w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji, w której poza funkcjonariuszami i pracownikami uczestniczyli także przedstawiciele lokalnych samorządów, straży, prokuratury, jednostek organizacyjnych i ludzi współpracujących z policją.

Uroczystość rozpoczęto złożeniem meldunku Komendantowi mł. insp. Adamowi Brodowskiemu, a następnie wprowadzeniem pocztu sztandarowego. Odczytane zostały akty mianowania, odznaczeń i awansów, które kolejno wręczane były funkcjonariuszom przez Komendanta Policji, Zastępcę komendanta mł. insp. Łukasza Głowackiego i Starostę Grajewskiego Waldemara Remfelda. W trakcie uroczystości przybliżono pokrótce historię powstania Policji w Polsce i jej losów na przestrzeni lat. Głos zabrali również obecni goście składając wszystkim pracownikom i funkcjonariuszom życzenia z okazji ich święta oraz gratulując uzyskanych wyróżnień.

W obchodach udział wziął Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, który wręczając na ręce mł. insp. Adama Brodowskiego okolicznościową pamiątkę, w imieniu swoim i Przewodniczącego Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorza Gardockiego, złożył życzenia wytrwałości, odwagi, bezpiecznej pracy, a także kolejnych awansów oraz podziękował policjantom za ich poświęcenie i oddanie trudnej służbie na rzecz mieszkańców powiatu grajewskiego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress