Urządzenie do badania stanu trzeźwości w Grajewie

2

W grajewskiej komendzie Policji zamontowano urządzenie do samodzielnego badania stanu trzeźwości Wczoraj w grajewskiej komendzie Policji zamontowane zostało urządzenie do badania stanu trzeźwości. To pierwszy ogólnodostępny alkomat w mieście. Od teraz 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę każdy chętny będzie mógł samodzielnie sprawdzić swój stan trzeźwości.

Wczoraj w komendzie Powiatowej Policji przy ul. Wojska Polskiego 74a w Grajewie zamontowane zostało ogólnodostępne urządzenie do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz każdy, kto uzna, że potrzebuje badania stanu trzeźwości, będzie mógł je samodzielnie wykonać w punkcie recepcyjnym komendy. Badanie takie jest prostą i całkowicie bezpłatną czynnością. Wystarczy jedynie pobrać od dyżurnego jednostki jednorazową słomkę, rozpakować ją i umieścić w miejscu do tego przeznaczonym. Następnie trzeba wdmuchnąć przez nią odpowiednią ilość powietrza i odczytać wynik.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie, www.podlaska.policja.gov.pl

Udostępnij:

2 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress