Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Szczuczyn

0

Gmina Szczuczyn otrzymała dotację na dofinansowanie zadania związanego ze zbiórką, a następnie utylizacją wyrobów zawierających azbest z terenu gminy na rok 2016. W najbliższym czasie zostanie wyłoniona firma, która zajmie się tym zadaniem. Wartość otrzymanego dofinansowania wynosi 31.809,00 zł, niestety nie wystarcza na odebranie wszystkich zgłoszonych materiałów w 2016 roku, ze względu na to odbiór pozostałych materiałów zostanie przesunięty na kolejny rok. Osoby które zgłosiły potrzebę przekazania zdemontowanych wyrobów od których zostaną one odebrane w tym roku, zostaną poinformowani stosownym pismem o terminie w jakim zostanie przeprowadzona zbiórka.

    Gmina Szczuczyn informuje, że przedsięwzięcie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Szczuczyn” jest dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego pod nazwą „Gospodarowanie odpadami innymi niż komunalne, Część II – Usuwanie wyrobów zawierających azbest” oraz ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Źródło: UM w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x