Uszkodził samochód – został zatrzymany

0

Grajewscy policjanci zatrzymali podejrzanego o uszkodzenie volkswagena na jednym z parkingów sklepowych w Szczuczynie. 23-latek usłyszał już zarzut. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, tuż przed 15, dyżurny grajewskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który leży pod sklepem. Zgłaszający dodał, że osoba ta prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu. Na miejscu interwencji policjanci zastali mężczyznę, od którego czuć było alkohol. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że może odpowiadać za uszkodzenie volkswagena na jednym z parkingów sklepowych w Szczuczynie. Podejrzany noc spędził w policyjnym areszcie. Pokrzywdzony straty oszacował na kwotę około 1000 zł. 23-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: http://grajewo.policja.gov.pl/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress