„Wakacje na sportowo”

0

W sobotę 01 lipca 2017 r. odbyła się inauguracja projektu „Wakacje na sportowo” realizowanego przez Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” we współpracy z Urzędem Miejskim w Szczuczynie oraz jednostkami OSP z terenu miasta i gminy Szczuczyn.
Prezes Stowarzyszenia – Anna Wojsław przywitała gości, ogłosiła pierwsze eliminacje i zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy z panią Izabelą Gwiazdowską, prowadzącą Studio Działań Kreatywnych „Gwiazda”. W tym czasie odbywały się też ostatnie zapisy drużyn startujących w torze przeszkód.
W rozgrywkach mini ligi piłki nożnej zwyciężyła drużyna „Zabójcza czwórka”, a w tor przeszkód najszybciej pokonała drużyna dziewcząt „Kółka”. Zwycięskie drużyny spotkają się w finale rozgrywek 15. Sierpnia 2017 na stadionie miejskim w Szczuczynie.
Na zakończenie eliminacji wszyscy zawodnicy spotkali się przy wspólnym ognisku.
Przypominamy, że następne eliminacje odbędą się w Niećkowie – 15.07. (sobota), godz. 10:00, Bęćkowie – 28.07. (piątek), godz. 10:00 oraz Dołęgach – 12.08. (sobota) godz. 10:00. Zapraszamy dzieci do udziału w zawodach.
Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress