Wakacje na sportowo w Bęćkowie

0

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” przeprowadziło w piatek 28 lipca 2017r. trzecią turę eliminacji rozgrywek w ramach projektu „Wakacje na sportowo”. Zawody odbyły się w świetlicy wiejskiej w Bęćkowie. W mini lidze piłki nożnej zwyciężyła drużyna „FC grać się nie chce”. Poza tym odbył się mecz towarzyski drużyn męskich ”BCK Men” kontra „SKS Torpeda”. Tor przeszkód najszybciej pokonała drużyna „Tygrysy”. Zacięta rywalizacja dzieci w pokonywaniu toru przeszkód zainspirowała pracownice Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie do próby swych sił i ich naprędce skrzyknięta drużyna „BCK Women” wystartowała poza konkursem. Zawody zakończyły się przy ognisku wspólnym pieczeniem kiełbasek.
Dziękujemy sołtysowi Bęćkowa Panu Karolowi Zyskowskiemu za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu rozgrywek. Projekt realizuje Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” przez współpracy z Urzędem Miejskim w Szczuczynie, Biblioteką – Centrum Kultury
w Szczuczynie oraz jednostkami OSP z terenu gminy. Strażacy z Bęćkowa i Szczuczyna zadbali o bezpieczeństwo w czasie tych eliminacji oraz pomogli je zorganizować.

Następne rozgrywki odbędą się 12 sierpnia (sobota) o godz. 10:00 przy świetlicy wiejskiej
w Dołęgach. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress