„Wakacje na sportowo” w Niećkowie

0

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” przeprowadziło w sobotę 15 lipca 2017r. drugą turę eliminacji rozgrywek w ramach projektu „Wakacje na sportowo”. Zawody odbyły się w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie.

W mini lidze piłki nożnej zwyciężyła drużyna „FC Bzury”. Poza tym odbyły się mecze towarzyskie: drużyny męskiej i żeńskiej oraz mecz chłopcy z „FC Bzury” kontra strażacy. Drużynę strażaków wspomógł sołtys z Bzur.

Tor przeszkód najszybciej pokonała drużyna dziewcząt „Cukiereczki”. Zacięta rywalizacja dzieci w pokonywaniu toru przeszkód zainspirowała strażaków do próby swych sił i ich naprędce skrzyknięta drużyna „FC Strażaki” wystartowała poza konkursem.

Zawody zakończyły się przy ognisku wspólnym pieczeniem kiełbasek. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Szymi. Dziękujemy dyrektorowi Zespołu Szkół w Niećkowie za zaangażowanie i udostępnienie placu do rozgrywek.

Organizatorami projektu są: Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”, Urząd Miejski w Szczuczynie oraz jednostki OSP z terenu gminy. Strażacy z Bzur, Niećkowa i Szczuczyna zadbali o bezpieczeństwo w czasie tych eliminacji oraz pomogli je zorganizować. Następne rozgrywki odbędą się 28 lipca (piątek) o godz. 10:00 przy świetlicy wiejskiej w Bęćkowie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress