Wakacje z GCK

0

Podczas tegorocznych „Wakacji z GCK” każdy bez względu na wiek powinien znaleźć coś dla siebie. Nie zabraknie zajęć warsztatowych, koncertów, pikników, teatrzyków i filmów itp… Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wakacyjnej oferty.

11 VII – Podwórkowy Dom Kultury

Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej zabawy w ramach tzw. „Podwórkowego Domu Kultury”. Spotykamy się w godzinach 11:00-14:00 na placu przy Grajewskiej Izbie Historycznej (ul. Ełcka 30). Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji, których tematem przewodnim będzie „EKO- MODA”, a dodatkowo każdy otrzyma słodki upominek.

14 VII – Otwarte zajęcia taneczne Salsation

W każdy czwartek w godz. 18:15-19:15 zapraszamy do Klubu „Hades” na otwarte zajęcia taneczne Salsation, które będzie prowadził Pan Sławomir Matysiewicz.

19 VII – Teatrzyk dla dzieci: „Czarne i białe”

Zapraszamy młodych mieszkańców Grajewa na teatrzyk pt. „Czarne i białe”, który zaprezentuje w sali widowiskowej GCK Teatr pod Orzełkiem. Wtorek 19 lipca – godz. 11:00, cena bilety tylko 3 zł.

20 VII – Wakacyjne kino dla dzieci

Zapraszamy na kolejny film w ramach „Wakacyjnego kina dla dzieci” – środa 20 VII godz. 13:00. Tym razem będzie to film pt: „Rabusie fistaszków”. Bilet tylko 5 zł.

21 VII – Otwarte zajęcia taneczne Salsation

W każdy czwartek w godz. 18:15-19:15 zapraszamy do Klubu „Hades” na otwarte zajęcia taneczne Salsation, które będzie prowadził Pan Sławomir Matysiewicz.

22 VII – Kino pod chmurką

Podobnie jak w latach poprzednich zapraszamy na wakacyjne „Kino pod chmurką”. Startujemy w piątek 22 lipca o godz. 21:30. Tradycyjnie już seanse odbywać się będą na placu przy klubie „Hades” (ul. Wojska Polskiego 72) – nie zapomnijcie koca bądź leżaka i oczywiście dobrego humoru.

23 VII – Grajewskie spotkania z historią

Grajewska Izba Historyczna Oddział Grajewskiego Centrum Kultury serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Grajewskie spotkania z historią”, które rozpocznie się w siedzibie GIH (ul. Ełcka 30) dnia 23 lipca 2016 r. (sobota) o godz. 11:00. Tym razem tematem spotkania będą „Historyczne pasje Pana Mieczysława Bagińskiego”,

24 VII – Miasto sztuki

Serdecznie zapraszamy na piknikowe spotkanie ph. „Miasto sztuki”, które odbędzie się na terenie klubu Hades w niedzielę 24 VII w godz. 16:00-19:00. W programie szereg atrakcji dla młodszych i starszych, w tym m.in. malowanie, rysowanie, zabawa w dekoratora, pokaz mody, gry, konkursy, zabawy taneczne itd…

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x