Wakacje z MDK 2015

0

W Miejskim Domu Kultury w Szczuczynie rozpoczęły się zajęcia dla dzieci w ramach programu „Wakacje z MDK 2015”. Przewidziane są zajęcia plastyczne, sprawnościowe, muzyczne, taneczne oraz wycieczki.
W zajęciach uczestniczą dzieci od lat 6. W dniu rozpoczęcia zajęć odbyła się „Próba przynależności do wakacyjnej gromady rozrabiaków” po której uczestnicy otrzymali certyfikaty.
Odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Grajewie oraz Oddziału KRUS. Dzieci zostały zapoznane z postępowaniem w czasie wakacji m.in. nad wodą, w gospodarstwie i w mieście. W drużynowych zawodach sprawnościowych połączonych ze znajomością wiedzy wygrała drużyna w składzie: Julita Żebrowska, Michalina Brzostowska, Amelka Dzięgielewska i Paulina Żebrowska. Zwyciężczynie otrzymały upominki ufundowane przez MDK i Policję.
Tekst: Andrzej Szabelski MDK

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x