Wakacje z MDK 2016

0

Zakończył się pierwszy tydzień „Wakacji w MDK” w Szczuczynie. Dokonano podsumowania konkurencji sprawnościowej w której nagrodzeni zostali w starszej kategorii wiekowej: Mateusz Wojsław, Kuba Narewski i Julita Żebrowska oraz Zuzanna Lidner, Amelia Łapińska i Natalia Kaliszewska w kategorii młodszej. Nagrodzono prace Amelii Drobińskiej, Oskara Dobrzyckiego, Wiktorii Wojciechowskiej, Sary Dzięgielewskiej i Natalii Kozikowskiej przedstawiające motyle i Boba robotnika.  W trakcie zajęć plastycznych wykonywano portrety dziewcząt.

Odbyły się zajęcia  ruchowe, gry i zabawy Atrakcją zajęć kulinarnych było własnoręcznie przygotowywanie obwarzanków z serem przez dzieci oraz ich pieczenie pod kierunkiem wolontariuszki Barbary Jankowskiej. Wiele radości dostarczyło dzieciom samodzielne wykonywanie kanapek. 

Tekst: Andrzej Szabelski    

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x