Wakacje z MDK – poznajemy swoje miasto

0

„Poznajemy swoje miasto” to motto zajęć dla dzieci które odbyły się w dniu 24 lipca. Poznając Szczuczyn dzieci odwiedziły PHU UniNET Joanna Mioduszewska. Zostały zapoznane z działalnością oraz ofertą firmy. Poznały m.in. sprzęt do naprawy i serwisu komputerów, serwerów komputerowych, towary do nabycia w sklepie firmowym oraz usługi.
Następnie dzieci odwiedziły Restaurację „Biesiadna” gdzie zostały zapoznane przez właściciela Adama Jóźwika z funkcjonowaniem firmy, prowadzeniem i przygotowaniem imprez. W ogródku dzieci zostały przyjęte grillowaną karkówką i kiełbaską, słodyczami oraz napojami. Miały możliwość skorzystania z zabaw i gier na powietrzu. Na zakończenie wizyty wręczono gospodarzowi „wakacyjny kwiat” i wykonano wspólną fotografię.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x