Warsztaty fotograficzne „Cyknij fotkę”

0

Zapraszamy do wzięcia udziału w inicjatywie kulturalnej z projektu „Bądź(MY) (cool)turalni”, realizowanego przez Grajewskie Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2020 dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Poszukujemy osób w wieku 14-20 lat, które kochają fotografię i chcą się czegoś nauczyć. Podczas cyklu warsztatów „Cyknij fotkę”, uczestnicy pogłębią wiedzę z podstaw fotografii, usłyszą wykład o prawie autorskim, promocji fotografii w social mediach, poznają prace z programami graficznymi oraz będą mieli możliwość czynnego udziału poprzez prace w plenerze. W trakcie warsztatów amatorzy fotografii pod okiem profesjonalisty, będą wykonywać zdjęcia.

Nie czekaj! Zapisy trwają do 10 września 2020 r. pod nr tel. 86 262 10 67 lub osobiście w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie. Ilość miejsc ograniczona!

GCK

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress