Warsztaty „Pierwsza pomoc w sytuacji zagrożenia”

0
Coraz więcej osób ma świadomość, jak ważna jest szybka reakcja w sytuacji zagrożenia życia, dlatego kolejne warsztaty, które odbyły się w BCK dotyczyły zasad udzielania pierwszej pomocy.
Zajęcia przeprowadził Pan Robert Łepkowski strażak – ratownik z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie. Uczestnicy poznali zasady reagowania w sytuacji zagrożenia, a także udzielania pierwszej pomocy dzieciom oraz dorosłym. W tym samym czasie dzieciaki, które przyszły z rodzicami uczestniczyły w zajęciach z Izabelą Gwiazdowską. Dziękujemy i już dziś zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu „O matko!” które odbędą się 9 kwietnia, tym razem naszym gościem będzie Pani Anna Sulewska-psycholog, która poprowadzi wykład motywujący „Kobietą silną być”. Więcej szczegółów już wkrótce.
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress