Warsztaty przeciwdziałania przemocy domowej

0

Dzisiaj, 23 listopada 2023 r., w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie odbyło się spotkanie pn. „Warsztaty przeciwdziałania przemocy domowej” zorganizowane w ramach kampanii „16 Dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet”.

Miały one na celu wzmocnienie współpracy między dzielnicowymi, pracownikami socjalnymi, kuratorami, pedagogami i psychologami, czy też pracownikami służby zdrowia.

Realizacja spotkania odbyła się przy współpracy Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, Starostwa Powiatowego w Grajewie i Uczniowskiego Kluby Sportowego „Strzelec”.

W trakcie spotkania słuchacze poza wysłuchaniem prelegentów mówiących o problemach związanych z przemocą w rodzinie mogli też wziąć udział w panelu dyskusyjnym w celu pogłębienia swojej wiedzy i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

W spotkaniu uczestniczył Waldemar Remfeld Starosta Grajewski.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress