Warsztaty w BCK w Szczuczynie

0

W dniu 10.04.2017r. w Bibliotece – Centrum Kultury odbyło się spotkanie z młodzieżą z Publicznego Gimnazjum im. St. A. Szczuki – uczestnikami „Kółka dziennikarskiego” prowadzonego przez Izabelę Budzińską, której pomagała w opiece nad młodzieżą Beata Baranowska.

W czasie spotkania pt.: „Przekaz informacji do mediów – warsztaty” starszy instruktor BCK Barbara Paszkowska, Renata Markiewicz – wolontariuszka biblioteki oraz Janusz Siemion – dyrektor Biblioteki – Centrum Kultury dzielili się swą wiedzą i doświadczeniem w przekazywaniu informacji do mediów i nie tylko. Młodzi ludzie mogli też obejrzeć  przygotowane materiały (broszurki, ulotki, artykuły) napisane i wydane w przeciągu ostatnich lat przez szczuczyńskie instytucje kultury oraz inne materiały dotyczące m.in. promocji naszej „małej ojczyzny” zgromadzone w działającym przy bibliotece Cyfrowym Archiwum Tradycji Lokalnej.

BCK Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x