Weekend dla seniorów w Białymstoku

0

Miejski Dom Kultury w Szczuczynie zorganizował wyjazd na Weekend dla seniorów do Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku w dniu 26 września b.r. w ramach Ogólnopolskiego Programu 60+ Kultura zainicjowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uczestnicy zwiedzili Alkierz Zespołu Pieśni i Tańca „Kurpie Zielone” oraz uczestniczyli w koncercie zespołu w którym prezentowano tańce żywieckie, podlaskie i kurpiowskie. Choreograf zespołu Wiesław Dąbrowski poprowadził naukę podstawowych kroków tańców ludowych zaś Agnieszka Jakubicz przypomniała gry i zabawy ludowe. Warsztaty dostarczyły wiele radości i emocji.
Punktem kulminacyjnym weekendu było przedstawienie „Bernarda” na motywach „Domu Bernardy Alba” Federico Garcii Lorki w wykonaniu Grupy Teatralnej WBREW.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress