Wernisaż pt. ” Opowieści w monidłach zaklęte”

0

W Bibliotece-Centrum Kultury w Szczuczynie odbył się dzisiaj (26.09.2023 r.) wernisaż pt. ” Opowieści w monidłach zaklęte” zrealizowany w ramach programu „Bardzo młoda Kultura”.

W trakcie wydarzenia Dyrektor placówki Janusz Siemion opowiedział zebranym, w jaki sposób zebrano ponad sześćdziesiąt egzemplarzy monideł, podkreślając przy okazji zasługi osób, które zaangażowane były w projekt. Złożył także podziękowania tym, bez których wernisaż nie mógłby się odbyć, wręczając pamiątkowe dyplomy i upominki.

Wśród osób uczestniczących w wydarzeniu był Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, który podziękował za zaproszenie, pogratulował wspaniałego pomysłu na wystawę oraz podziękował szczególnie młodzieży za to, że interesuje się i partycypuje w tego typu inicjatywach.

Wystawa na pewno przywołała wiele wspomnień wśród osób, które użyczyły monideł, jak też wśród widzów, wspominających czasy swojej młodości. Zgodnie ze słowami Dyrektora B-CK w Szczuczynie – „Pamiętajmy i pogłębiajmy historię, bo bez niej nie ma przyszłości”.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x