Wiadomości ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiadnej

0

Dnia 2 czerwca 2015r. społeczność szkolna Szkoły Podstawowej w Niedźwiadnej świętowała I rocznicę nadania szkole imienia Zesłańców Sybiru. Był to dzień wyjątkowy nie tylko dla uczniów i nauczycieli, ale także dla całej społeczności wiejskiej. Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewania hymnu państwowego.
Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Krzysztof Grunwald, który ciepłymi słowami powitał przybyłych gości, rodziców uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi. W swym krótkim wystąpieniu nawiązał do uroczystości nadania imienia szkole.
Kolejnym punktem uroczystości był program słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów szkoły pod kierunkiem Pani Hanny Dzięgielewskiej i Pani Jolanty Nerkowskiej.
Następnie głos zabrali zaproszeni goście.
Uroczystość zakończył wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów szkoły.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress