Wielkanocne warsztaty w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie

0

Nasi goście popisali się ogromną kreatywnością! A ileż przy tym było uśmiechów! Wykorzystując multum materiałów plastycznych tworzyli autorskie pisanki i kartki wielkanocne.


Dziękujemy bardzo za obecność i zaangażowanie uczniom klasy „0” ze Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej oraz klasie „0”a ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie oraz Paniom Teresie Galińskiej i Jolancie Karwowskiej, które aktywnie wspierały swoich podopiecznych w tworzeniu malowniczych pisanek i pocztówek.


Dziękujemy Pani Stanisławie Piwko za przekazanie dużego pakietu materiałów plastycznych, który z powodzeniem został wykorzystany w warsztatach.


Podjęliśmy decyzję, że powstałe pocztówki wraz z dołączonymi życzeniami świątecznymi wyślemy do Ambasady Ukrainy.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x