Wieści z BCK

0

W Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie zakończyliśmy aranżację wielkoformatowej wystawy aktywnościowej, wieńczącej czwartą edycję międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2020/2021 organizowanego przez Wydawnictwo Dwie Siostry. Jury czwartej edycji konkursu JASNOWIDZE z 1063 propozycji z 76 krajów wybrało najciekawsze projekty, które wraz z pracami Laureatów tworzą wystawę, którą gościmy w naszej bibliotece! Wszystkie prace charakteryzują się ogromną różnorodnością techniki, stylu oraz poruszanej tematyki. Eksponowane plansze (42) przedstawiają ilustracje  docenionych projektów, wzbogacone dodatkowo o inspirujące pytania i zadania, które z pewnością zachęcą Was do aktywnego zwiedzania!

A oto kilka pytań i zadań! 

A jest ich dużo, dużo więcej! 

„Narysuj swój pokój z perspektywy psa”

„Pokaż co robią koty kiedy nikt nie patrzy!”

„Policz ile cętek ma Najbardziej Cętkowana Hiena na Świecie”

Pokonkursową wystawę JASNOWIDZE zwiedzać można do końca lipca br. Przekonajcie się jakie fenomenalne mogą być efekty niczym nieskrępowanej dziecięcej wyobraźni!

 

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

  

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress