Wieści z gimnazjum

0

W dniach 18- 20 października w szczuczyńskim gimnazjum odbywała się impreza czytelnicza, mająca na celu propagowanie i rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród gimnazjalistów. Została ona przygotowana przez bibliotekarkę Krystynę Niedźwiecką. W akcję włączyli się nauczyciele i wychowawcy, którzy w myśl hasła „Czytają wszyscy, czytają wszędzie” organizowali na zajęciach głośne czytanie wypożyczonych wcześniej książek. Ozdobą szkolnych korytarzy były „złote myśli” o książkach i czytaniu.

W piątek 20 października, gimnazjum w Szczuczynie przyłączyło się do obchodów V Ogólnopolskiego Dniu Planowania Kariery. Trzecioklasiści wzięli udział w e- konferencji, na której omawiane były następujące tematy:
Stwórz swoją własną markę i osiągnij sukces rekrutacyjny;
Egzamin? Zdasz.to! O tym, czego potrzebujesz, żeby sprawdzić się przed egzaminem gimnazjalnym;
Bądź jak start-up- wyprzedzaj innych, czyli jak mieć pomysł na własną karierę;
Jak wykorzystać uwagę rozmówcy i zrobić dobre wrażenie, czyli co zapada w pamięć?;
Wyróżnij się – talent to Twoja moc. Celem konferencji była pomoc młodzieży w planowaniu swojej przyszłości zawodowej a także ścieżki dalszego kształcenia.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress