Wieści z gimnazjum

0

Gimnazjaliści mają za sobą uczestnictwo w etapie finałowym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii i Języka Polskiego. Uczeń naszego gimnazjum- Kuba Bogdan- został Laureatem konkursu z Biologii (zdobył 92% punktów). Kubę przygotowała Pani Beata Baranowska. Martyna Makuszewska zdobyła tytuł Finalisty w konkursie z Języka Polskiego- uczennica osiągnęła wynik 76%.
8 marca młodzież uczestniczyła w konkursie „Maks matematyczny”. zadaniem uczestników było rozwiązanie trzech zadań w formie internetowych gier matematycznych. Konkurs jest jednym z zadań wynikających z realizowanego przez gimnazjum projektu „Matematyka była, jest i będzie częścią naszego życia”.

PG w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress