Witold Jabłoński nowym sołtysem Bzur

0

10 stycznia 2016  zarządzeniem Burmistrza Szczuczyna w świetlicy wiejskiej w Bzurach odbyły się wybory Sołtysa tej wsi. Potrzeba przeprowadzenia wyborów w połowie kadencji była wynikiem rezygnacji z tej funkcji pani Magdaleny Sadowskiej, która pełniła tą funkcję przez dziesięć ostatnich latach. Sytuacja powodowana była zmianą miejsca zamieszkania.
Prawie czterdziestu mieszkańców zgodnie zgłosiło i poparło kandydaturę pana Witolda Jabłońskiego, który od dnia dzisiejszego oficjalnie jest Sołtysem wsi Bzury. Pan Jabłoński jest  mieszkańcem Bzur, rodzinnie z tą miejscowością związanym. Razem z żoną i dziećmi prowadzi gospodarstwo rolne. Przed nowym Sołtysem sporo wyzwań. Między innymi dokończenie budowy boiska i placu rekreacyjnego dla mieszkańców, nadzór nad wykonaniem nawierzchni asfaltowej w Zofijówce oraz wspólne poszukiwanie środków na asfaltowanie drogi wokół stawu.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress