Wizyta przedszkolaków w BCK w Szczuczynie

0

W dniu dzisiejszym 1 kwietnia 2019 roku Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie odwiedziły przedszkolaki, grupa „Biedroneczek” z Przedszkola Samorządowego w Szczuczynie.

Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką i pracą bibliotekarza. Dzieci „pociągiem” zwiedziły bibliotekę, dowiedziały się w jaki sposób wypożycza się książki, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem Oddziału dla Dzieci oraz jak należy się w niej zachować.  Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Pani bibliotekarka przeczytała dla dzieci wiersz pt.: „Prima aprilis” Emilii Waśniowskiej. W trakcie pobytu w bibliotece, zaprezentowaliśmy dzieciom roboty Photony z którymi przedszkolaki znakomicie sobie poradziły bawiąc się i kodując jednocześnie. Podczas wizyty w bibliotece nie mogło zabraknąć zabaw animacyjnych i słodkiego poczęstunku.

Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do nas,  aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

Anna Wojsław

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress