Wizyta robocza przy przebudowie starej sali gimnastycznej

0

Starosta Grajewski Waldemar Remfeld spotkał się dzisiaj z właścicielem Firmy Handlowo – Usługowej Mag-Bud z Grajewa Panem Piotrem Lipskim. Spotkanie odbyło się na terenie budowy inwestycji pn. „Adaptacja starej sali gimnastycznej w Zespole Szkół nr 2 im 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie na potrzeby Grajewskiego Centrum Edukacji Obronnej”.

Tematem spotkania było omówienie postępu prac już zrealizowanych i etapów, które jeszcze zostały do wykonania. Na chwilę obecną, w miejscu gdzie znajdować się będzie strzelnica multimedialna, usunięta jest pd. część dachu. Zamontowane zostały stalowe stelaże, na których położony będzie nowy dach. Wewnątrz budynku natomiast, zgodnie z planem, postawione są już ściany działowe do poszczególnych pomieszczeń, zlikwidowana została część okien oraz wymienione zostały drzwi i pozostałe okna.

Wartość zadania wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej wynosi ponad 4 mln 250 tys. zł. Na zadanie Powiat Grajewski uzyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 900 tys. zł oraz dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach projektu „Sportowa Polska” w wysokości 2.123.800 zł.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress