Wizyta robocza remontu drogi Szczuczyn – Niećkowo

0

W dniu 19 kwietnia 2024 r. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld wraz z Janem Julianem Połonowiczem Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Grajewie oraz Małgorzatą Cybulą Naczelnikiem Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków Starostwa Powiatowego w Grajewie, odbył wizytę roboczą na terenie trwającej inwestycji pn. „Remont DP nr 1813B na odcinkach Szczuczyn – Niećkowo”.

Celem realizacji zadania remontowego, którego całkowita wartość wynosi 2 261 222, 42 zł, jest poprawa bezpieczeństwa użytkowników drogi, w szczególności mieszkańców miejscowości Szczuczyna oraz Niećkowa.

Zakres zadania obejmuje remont odcinka drogi powiatowej nr 1813B o długości 109 m rozpoczynającego się od skrzyżowania z drogą gminną nr 132557B w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Podstrefie Szczuczyn do granicy obrębu Świdry-Awissa i na długości 2245 m od granicy obrębów Świdry-Awissa do początku miejscowości Niećkowo. 

Prace powinny zakończyć się do dnia 29 maja 2024 r.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x