Wniosek na siłownię plenerową w Wojewodzinie złożony

0

Powiat Grajewski na prośbę dyrekcji ZS w Wojewodzinie złożył wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki o dofinansowanie zadania inwestycyjnego pn. „ Budowa jednej otwartej strefy aktywności w Wojewodzinie” w ramach „Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) EDYCJA 2018”.

Otwarta strefa aktywności jest potocznie określana jako „siłownia pod chmurką”. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, na terenie Zespołu Szkół im. ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie zostaną zamontowane urządzenia do ćwiczeń fizycznych takie jak: drabinka, twister, krzesło do wyciskania, rower, poręcze, surfer, wyciąg górny, orbitrek, tai chi, prasa nożna, biegacz i wioślarz. W strefie relaksu znalazłyby się urządzenia do gier edukacyjnych montowane na stałe do podłoża (szachy, warcaby) oraz 4 ławki montowane na stałe do podłoża.

Celem „Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) EDYCJA 2018” jest budowa ogólnodostępnych, bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjnych, które mają szansę stać się miejscem pierwszej aktywności fizycznej dla dzieci, dorosłych oraz osób starszych, które podniosą w sposób znaczący estetykę przestrzeni publicznej i poprawią jakość życia mieszkańców danego obszaru.

Koszt zamontowania urządzeń wyniesie ok. 50.000,00 zł. Pozytywne rozpatrzenie wniosku oznaczać będzie rozłożenie kosztów po połowie, a więc 50% kwoty pochodzić będzie z funduszu MSiT oraz 50% – ze środków własnych Powiatu Grajewskiego.

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x