Wojciech Grochowski- kandydat PSL do Sejmu RP

3

11892381_514699508694333_2311824336852237264_o

Wojciech Grochowski lat 44. Pochodzi z malowniczej wsi Uścianki, wychowany w wielopokoleniowej rodzinie jako najmłodsze dziecko z czworga rodzeństwa. Z wykształcenia prawnik i ekonomista z dyplomem Uniwersytetu w Białymstoku. Od 1997 roku zamieszkały w Grajewie, wieloletni pracownik w SM „MLEKPOL”, obecnie na stanowisku kierownika ds. klientów kluczowych.
Odznaczony w 2011 roku za swoją pracę przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę.

Angażuje się w życie społeczne i polityczne regionu. Jest społecznym Dyrektorem Biur Poselskich Posła na Sejm RP Edmunda Borawskiego. Wspomaga młodzieżowe drużyny piłki nożnej Warmii Grajewo. Jako przewodniczący Rady Rodziców przy Gimnazjum nr 3 w Grajewie podjął inicjatywę nadania szkole imienia Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz ufundowania jej sztandaru.

Współpracuje z Ośrodkiem Kuratorskim przy Sądzie Rejonowym, gdzie prowadzi zajęcia z trudną młodzieżą.

W 2011 roku został członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wcześniej, jako wieloletni sympatyk PSL, czynnie wspomagał zarówno samorządowe, jak i parlamentarne kampanie wyborcze.

W wyborach samorządowych w roku 2010 i 2014 pełnił funkcję szefa Sztabu Wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Należy do Wojewódzkiego Zarządu PSL. Jest także delegatem na Ogólnopolski  Kongres PSL. Za szczególną pracę na rzecz Polskiego Stronnictwa Ludowego został odznaczony Złotą Koniczynką.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Żona Joanna Daniela Zalewska-Grochowska jest nauczycielką chemii  i rodowitą grajewianką, syn Mateusz, student II roku Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, kierunek lekarski.

Wojciech Grochowski- miejsce 4 na liście PSL

Udostępnij:

3 komentarze

  1. Chcielibyśmy poznać również sylwetki naszych lokalnych polityków, zwłaszcza radnych Szczuczyna i radnych powiatu grajewskiego!

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress