Wręczenie aktu powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie

0

W dniu 15 października 2020 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie Podlaski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. mgr Sebastian Zdanowicz wręczył akt powołana na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie st. kpt. Andrzejowi Beczko.

Pan st. kpt. Andrzej Beczko od 1 września 2020 r. pełnił obowiązki komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie. Wcześniej pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach.

Podczas uroczystości Starosta Grajewski Waldemar Remfeld złożył nowemu Komendantowi gratulacje i życzył aby służba w grajewskiej jednostce była przede wszystkim źródłem osobistej satysfakcji oraz powodem do dumy w myśl dewizy: „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

foto: PSP Grajewo

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress