Wręczenie nagród laureatom konkursu „Pokaż Barwy na Facobooku”

0

W dniu 7 maja 2020 roku w Starostwie Powiatowym w Grajewie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Pokaż Barwy na Facobooku”.

Zwycięzcom otrzymali z rąk Starosty Grajewskiego – Waldemara Remfelda nagrody rzeczowe w postaci gadżetów i pamiątkowe dyplomy.

Celem konkursu, który skierowany był do wszystkich mieszkańców powiatu grajewskiego było krzewienie postaw patriotycznych i tradycji narodowych. Zadaniem uczestników było wykonanie fotografii ukazującej celebrację Dnia Flagi RP lub rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, na którym wyeksponowane będą elementy zawierające barwy narodowe.

Do wyróżnienia nagrodami zakwalifikowały się fotografie, które uzyskały największa liczbę polubień (lajków) przesłane przez: Monikę Budnik – I miejsce, Katarzynę Świderską – II miejsce, Karolinę Zielińską – III miejsce.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress