Wręczenie nagród laureatom konkursu „Zagrożenia w sieci 2020”

0

W dniu 01 czerwca 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Grajewie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Zagrożenia w sieci 2020”. Organizatorami konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Grajewie, Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie oraz Starostwo Powiatowe w Grajewie. Celem konkursu, kierowanego przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych, było zainteresowanie młodzieży problematyką bezpieczeństwa
w internecie, uświadomienie o zagrożeniach w sieci oraz propagowanie zasad bezpiecznego korzystania z internetu. Zadanie polegało na nakręceniu krótkiego spotu filmowego, który swoją tematyka wpisywał się będzie w cele konkursu.

Autorami wyróżnionych filmów są uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie: Aleksandra Strzałkowska, Mateusz Tarnacki oraz Kamil Domalewski.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe – zestawy gadżetów oraz powerbanki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Grajewie. Nagrody wręczyli: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Tomasz Cebeliński, Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki oraz I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł. insp. Łukasz Głowacki.

Nagrodzonym gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x