Wręczenie nagród w konkursie „Los Żołnierzy Wyklętych”

0

W dniu 15.03.2022 r. o godzinie 9.00 rozstrzygnięty został konkurs „Los Żołnierzy Wyklętych”, który odbył się  na platformie e-learningowej moodle Zespołu Szkół nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie. Wydarzenie objęte było patronatem Starosty Grajewskiego Pana Waldemara Remfelda. Współorganizatorami konkursu byli: Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie oraz Poseł na Sejm RP Pan Kazimierz Gwiazdowski. Do konkursu zgłoszono 14 uczniów z 3 szkół:

Zespół Szkół im. ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie– 4 uczniów
Zespół Szkół im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie- 6 uczniów
Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie- 4 uczniów 

Test wiedzy składał się z 42 pytań, za które można było uzyskać 42 punkty, w przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decydował najkrótszy czas odpowiedzi.

W dniu dzisiejszym natomiast (28 marca 2022 r.) na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie wręczone zostały nagrody laureatom konkursu, którymi są:

I miejsce – Weronika Szmigiel- klasa 3TBWSP ZS w Wojewodzinie,
II
miejsce – Sebastian Rydzewski- klasa 3TI ZS w Niećkowie,
III
miejsce – Oliwia Zabora- klasa 2TBSP ZS w Wojewodzinie.

Nagrody wręczał Starosta Grajewski Pan Waldemar Remfeld, który pogratulował laureatom bogatej wiedzy na tak ważny temat w historii Polski, a przede wszystkim podziękował za aktywność i chęci do brania udziału w tego typu konkursach.

Podziękowania należą się również organizatorom za możliwość udziału w wydarzeniu oraz dyrektorom i nauczycielom szkół za wzorowe przygotowanie uczniów do konkursu.

Serdecznie gratulujemy!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress