Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19

0

W dniu 28 sierpnia 2020 roku do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie dostarczono laptopy z oprogramowaniem i akcesoriami komputerowymi, drukarki wielofunkcyjne i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnością, sprzęt audiowizualny oraz środki ochrony indywidualnej (maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekujące do rąk).

Zgodnie z zawartą umową pomiędzy Wojewodą Podlaskim a Powiatem Grajewskim z dnia 23 lipca 2020 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grajewie realizuje Projekt pn.: „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19”, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój lata 2014-2020; Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym, PI 9iv: Ułatwianie dostępu do przystępnych cenowo, trwałych oraz wysokiej jakości usług, w tym opieki zdrowotnej i usług socjalnych świadczonych w interesie ogólnym

Sprzęt przekazany będzie do 17 rodzin zastępczych z powiatu w celu zapobiegania i ograniczanie negatywnych skutków epidemii.

Wysokość dofinansowania – 65.240,00 zł

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress