Wsparcie finansowe dla Powiatu Grajewskiego w wysokości 900 000,00 zł

0

Powiat Grajewski otrzymał wsparcie finansowe w wysokości 900 000,00 zł w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Inwestycja, na którą przyznano dofinansowanie obejmuje adaptację starej sali gimnastycznej w Zespole Szkół Nr 2 w Grajewie na potrzeby Grajewskiego Centrum Edukacji Obronnej i budowę parkingu przy Zespole Szkół Nr 2 wraz z budową zjazdu od strony ul. mjr. Jana Tabortowskiego.

Szacowany koszt inwestycji to 3 819 527,00 zł.

Charakteryzując planowane inwestycje Starosta Grajewski Waldemar Remfeld zwraca uwagę, iż Grajewskie Centrum Edukacji Obronnej będzie nie tylko poszerzeniem oferty sportowo-rekreacyjnej w powiecie, ale przede wszystkim idealnym miejscem do odbywania zajęć praktycznych dla uczniów klas wojskowych.

Walcząc o dofinansowanie wszelkich inwestycji zawsze możemy liczyć na pomoc Posła na Sejm RP Kazimierza Gwiazdowskiego, który podkreśla, iż wsparcie finansowe jakie samorządy otrzymują z RFIL jest niezwykle ważne, ponieważ niejednokrotnie stanowi ono wkład własny, który pozwala na realizację kolejnych inwestycji.

Głównym celem Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych jest danie impulsu do dynamicznego rozwoju we wszystkich regionach Polski. To szczególnie ważny instrument podczas walki z ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress