Współpraca Powiatu Grajewskiego w 2021 roku z organizacjami pozarządowymi

0

W dniu 30 października 2020 roku mija termin zgłaszania uwag i propozycji do projektu programu współpracy Powiatu Grajewskiego w 2021 roku z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

Konsultacje prowadzone są od 12 października. Jeszcze tylko w tym tygodniu uwagi i propozycje do programu można złożyć w Starostwie Powiatowym w Grajewie lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: powiat@starostwograjewo.pl

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu i pobrania uchwały Zarządu Powiatu Grajewskiego w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych na stronie: bip.starostwograjewo.pl oraz www.starostwograjewo.pl.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x