Wybory Miss – CASTING do regionalnego konkursu Miss Polski

0
Gala Finałowa II edycji Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2016 odbędzie się 25 listopada 2016 r. (piątek) o godz: 19:00 w Centrum Kultury przy ul. Sadowej 12A w Łomży. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, galę poprowadzi – Krzysztof Ibisz. Będzie również wiele innych atrakcji oraz goście, których nazwiska na razie pozostają tajemnicą. Wszystko to, ma być atrakcją dla zgromadzonych podczas gali – widzów.
W związku z tym, że w tym roku nawiązałyśmy oficjalną współpracę z Biurem Miss Polski, nazwa konkursu zostanie nieco zmodyfikowana, a wszystko po to, by odbiorca miał świadomość, że nasz konkurs stanowi integralną (regionalną) część konkursu krajowego – Miss Polski. Wspaniałą informacją jest również to, że sześć laureatek (obie wygrane Miss oraz cztery vice Miss) pojawią się na ćwierćfinale konkursu Miss Polski 2017 bezpośrednio po konkursie w Łomży. Jest to dla nas ogromny awans i niesamowite wyróżnienie. Dla tych, którzy nie do końca rozumieją politykę Miss wytłumaczymy raz jeszcze: nasz łomżyński konkurs otrzymał miano konkursu regionalnego jak np. Miss Podlasia, Miss Mazowsza czy Miss Ziemi Łódzkiej.
Atrakcją tego magicznego wieczoru będzie również pierwsze w historii naszego miasta przekazanie koron przez obecnie panujące Miss: Monikę Bikowską – Miss Ziemi Łomżyńskiej 2015,Półfinalistkę Miss Polski 2015 oraz Karolinę Dąbrowską – Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2015, Finalistkę Miss Polski Nastolatek 2015 (Karolina w czerwcu br., wystąpiła w Finale Miss Polski Nastolatek 2015 w Kozienicach). Obie dziewczyny zgodnie przyznają, że przekazanie korony będzie dla nich wzruszającym momentem..
CASTING do II edycji Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2016 odbędzie się 17 września br., (sobota) w barze CHATA  przy ul. Szosa Zambrowska 1/27 w Łomży o godz: 10:00 dla OBU KATEGORII WIEKOWYCH.
W tym roku na CASTING zapraszamy kandydatki (bezdzietne!) w wieku: 15 – 26 lat, wzrost: minimum 168 cm – na kandydatki nieco niższe również przymkniemy przysłowiowe oko 😉
Dlaczego bezdzietne? – jest to wymóg konkursu krajowego, musimy się do tego dostosować, ponadto, doświadczenie pokazało, że posiadanie pociech dość mocno ogranicza „czas wolny”, który w tym przypadku trzeba poświęcić na próby przygotowujące do Gali Finałowej.
Na CASTING należy zabrać ze sobą przede wszystkim piękny uśmiech, pozytywne nastawienie, długopis, klasyczne „szpilki” oraz spódnicę/sukienkę.
Nastoletnie kandydatki mogą zgłosić się jedynie z pisemną zgodą rodzica/pełnoletniego opiekunka prawnego!
Wszystkie zainteresowane dziewczęta zachęcamy do wysyłania swoich zgłoszeń już teraz! Zgłoszenie zawierające:
imię i nazwisko
nr tel. kontaktowego
datę urodzenia
miejsce zamieszkania
załączone dwa zdjęcia (twarzy oraz sylwetki)
kilka słów o sobie
należy wysyłać na adres mailowy: wybory@missziemilomzynskiej.pl
Zgłoszenia można kierować również do obecnie panujących Miss – Moniki i Karoliny! ZAPRASZAMY!!
Pozdrawiamy

Anna Kurządkowska +48 606 108 222
Monika Patoka +48 530 086 161

CASTING Łomża - plakat
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress