Monika Bikowska z Łomży- Miss Ziemi Łomżyńskiej

2

Dnia 14 listopada 2015 r. po raz pierwszy w historii miasta odbyły się I Wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek. Impreza odbyła się w Filharmonii Kameralnej im.Witolda Lutosławskiego w Łomży pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łomża, Mariusza Chrzanowskiego. Finałową galę poprowadził Krzysztof Ibisz.

Miss Ziemi Łomżyńskiej została Monika Bikowska z Łomży w konkursie startująca z numerem 11. Nowa miss ma 23 lata Studiuje na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS na kierunku: psychologia biznesu. Wygrana w konkursie to dla Niej ogromny zaszczyt. Zapewnia, że będzie godnie i aktywnie reprezentować Ziemię Łomżyńską. Jest miłośniczką zwierząt więc jej planem nr jeden jest zorganizowanie akcji charytatywnej, której celem miałoby być wsparcie łomżyńskiego schroniska „Arka”.  Na bezludną wyspę zabrałaby.. Żelki! do których ma ogromną słabość. Spakowałaby również mp3 bo nie wyobraża sobie dnia bez muzyki. Rodzice są dla Niej wzorem do naśladowania. Uwielbia książkę „Ponieważ Cię kocham” – G. Musso. Gdyby mogła się teleportować przeniosłaby się do Holandii.. w sam środek pola tulipanów!

Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2015 została Karolina Dąbrowska.
Pozostałe wyniki:
Miss Publiczności – Klaudia Modzelewska
Miss internautów – Karolina Dąbrowska
Miss fitness – Kinga Modzelewska Miss foto – Marta Brulińska
Miss Selfie- Michel Gadomska
Miss fashion – Izabela Chludzińska
II v-ce miss i Miss Fargotex- Ewelina Bzura
II v-ce miss – nastolatek Sylwia Walczak
I v-ce miss – Klaudia Kałamacka
I v-ce miss – Katarzyna Kapuściak

Startująca ze Szczuczyna Anna Rydzewska została doceniona przez jurorów konkursu i dostała się do półfinału ww.eliminacji.

Źródło: naszalomza.pl

Udostępnij:

2 komentarze

  1. Wybór dokonany ale czy słusznie ….Gratulacje dla pozostałych niedocenionych z wiadomych powodów dziewczyn a przede wszystkim dla uroczej 4 !

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress